środa, 28 marca 2012

HobbycraftsDzisiaj  wrzucę  kilka zdjęć  z targów Hobbycrafts w Birmingham. Jest to bardzo duża coroczna impreza na której można kupić wszystko (a nawet jeszcze więcej), co jest potrzebne do uprawiania swojego hobby. Setki stoisk, tysiące kupujacych, od nadmiaru towarów głowa boli a portfel niebezpiecznie sie kurczy.
Prawie na każdym stoisku pokazy, jak używać różne narzedzia i materialy, co kawałek jakiś workshop, gdzie można nauczyć się, no może nie nauczyć, ale wypróbować przeróżne techniki, a nawet pokaz mody.   Jednym słowem kolorowy zawrót  głowy.  

Dziś  zdjecia dotyczace technik pergaminowych, ktore  reprezentowane byly przez firme Pergamano International.
Na kilku stoiskach można było kupić wszelkie  wyroby tej firmy, ale stwierdziłam  że jednak kupowanie przez internet wychodzi znacznie taniej. Było tez kilka- kilkanascie pań (m.in  Linda Williams, Gail Sydenham,  Rosina Boswell, Lyn Selby, Christiane Rens) ktore prezentowały  swoje prace  i demonstrowały różne techniki. 
Nie podejmuję  się  stwierdzic które prace należą  do której z pań, gdyz sporo zdjęć  mi nie wyszło (problemy z aparatem) no i  pogubiłam się.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz